Repasovanie filtra DPF

Kúpa nového filtra DPF z druhovýroby 

Vstupné náklady cca 200-1500 EUR bez montáže. Výhodou je že zákazník získa nový filter s plnou zárukou od výrobcu filtra vozidla. Po čase max. 70 000 – 400 000 km (životnosť je závisla od štýlu jazdy, a stavu motorového vozidla) je nutné znova meniť tento DPF filter. Pri starších autách môže cena filtra atakovať aj cenu vozidla. Pre príklad cena nového fitlra pre vozidla Kia Sportage - cca 3000 EUR, pre BMW cca 1800 EUR, a podobne. 
Práve preto je najlepším riešením kúpiť nový DPF filter priamo na stránke DPFcentrum.sk. Práve u nás máme filtre pevných častíc z druhovýroby v cenách výrazne lacnejších než v originálnom servise. Filtre v našej ponuke vyrábajú zabehnutý výrobcovia výfukov a katalyzátorov. Sú to firmy, ktoré zvárajú kovové obaly na DPF filtre. Keramické sitka nakupujú tiež u špecializovaných výrobcov.

Na staré vozidlo nemá zmysle kupovať nový filter v autorizovanom servise, ktorý atakuje cenu vozidla. DPFcentrum.sk ponúkame filtre pevných častíc za výrazne lepšie ceny.

Výhody:

  • Okamžite získate filter v stave nového
  • Široká ponuka na stránke www.DPFcentrum.sk
  • Ceny výrazne nižšie než v autorizovanom servise

Navštívte náš špecializovaný eshop na filtre pevných častíc a pozrite si presné ceny nových DPF filtrov.

 

DPFcentrum.sk

Ponúka profesionálne repasovanie DPF filtra. Pokiaľ je keramické sitko mechanicky poškodené (rozsypané alebo roztavené) tak nie je možné starý DPF filter zrepasovať. Prečítajte si ako robíme repasovanie DPF filtrov.