Záručné podmienky

Na všetky výrobky poskytujeme štandardnú záruku 24 mesiacov. Záruka sa nevzťahuje na chybnú montáž. Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebovanie tovaru spojené s jeho používaním. V prípade reklamácie tovar zašlite na nasledovnú adresu: Dynava s.r.o., Socháňová 16, Liptovský Mikuláš.

Záruka sa nevzťahuje na chyby spôsobené neodborným uvedením do prevádzky, neodbornou montážou, nesprávnym zaobchádzaním s tovarom, jeho neodbornou údržbou alebo neodborným zásahom. Predávajúci taktiež neposkytuje záruku na tovar, ktorý v dôsledku spôsobu jeho využitia alebo nadmernému namáhaniu podlieha predčasnému opotrebeniu. Predávajúci ďalej neposkytuje záruku na chyby tovaru spôsobené nesprávnym skladovaním u kupujúceho.
Záručné doby začínajú plynúť od prevzatia tovaru spotrebiteľom. Reklamáciu je povinný spotrebiteľ uplatniť ihneď ako sa chyba na tovare prejaví u predávajúceho. K reklamačnému konaniu je potrebné predložiť chybný tovar (kompletný, obsahujúci všetky technologické súčasti), dôkladne opísaná závada  a doklad o zakúpení tovaru (faktúra alebo pokladničný doklad), vyjadrenie odborného servisu, ktorý vykonal montáž (demontáž, príp. posúdenie chyby), a výpis zo servisnej diagnostiky. Právo zo zodpovednosti za chyby prejavené na tovare, pre ktorý platí záručná doba, zanikne vtedy, ak sa reklamácia neuplatnila v záručnej dobe.

Prečítajte si kompletne naše obchodné podmieny TU.

Je nevyhhnutné dodaržať správny montážny postup. Práve preto si pozorne pričítajne náš "Návod na montáž DPF/FAP filtra".

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie