Časte otázky (FAQ)

Predávate nové DPF filtre?

Áno. Predávame iba nové filtre pevných častíc (DPF filtre). Všetky filtre majú nové keramické sitko. Úplne nový je aj kovový obal v ktorom je umiestnená keramika. Nepredávame repasované DPF filtre.

Kto sú výrobcovia DPF filtrov?

Výrobca je uvedený vždy v detaile produktu. Filtre robia firmy čo vyrábajú výfuky a katalyzátory. Viac o výrobcoch. Obvykle výrobca DPF filtra nakupuje keramické sitká u ďalších špecializovaných výrobcov.

Aká ja záruka na DPF filtre?

V zmysle zákona 24 mesiacov. Pri reklamácií požadujeme doložiť výpis z diagnostiky kde vidieť hodnoty DPF filtra a jeho snímačov. Plus doložiť výpis z diagnostiky. Podrobné informácie k reklamácií.

Do kedy je možné tovar vrátiť?

Objednaný tovar je možné vrátiť do 14 dní. Viac informácií k vráteniu tovaru.

Potrebujem opraviť faktúru

V prípade, že potrebujete opraviť faktúru je nutné nás kontaktovať ihneď mailom na info@dpfcentrum.sk 

Neprišla mi faktúra

Faktúry posielame mailom priamo z nášho eshopu. Skontrolujte si spam či ju vám náhodou tam nehodilo. Pokiaľ vám neprišla napíšte nám nasledovný mail info@dpfcentrum.sk Prípadne len dajte odpovedať priamo z potvrdenia objednávky, ktoré máte v mailovej schránke.

Potrebujem pri výmene použiť montážnu sadu?

Áno jednoznačne odporúčame pri výmene založiť aj novú sadu tesnení. Obvykle sú totiž staré tesnenia zničené a poškodené. Pre správnu funkčnosť jednoznačne treba nové tesnenia.

Čo je nutné urobiť pri výmene?

Výrobok je určený na odbornú montáž. Znulovať v riadiacej starý DPF filter ako aj adaptívne hodnoty snímačov. Viac o montáži.

Ako zistím či má moje vozidlo DPF filter?

Možností je niekoľko: 1. Fyzická kontrola - nutné pozrieť či filter je vo vozidle. 2. Kontrola cez diagnostiku - je nutné pozrieť či diagnostika ukazuje DPF filter. 3. Podľa VIN kódu - preveriť v autorizovanom servise. Viac informácií.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie