Toyota Avensis 2.2

Kód: BM11025H/164
Neohodnotené
€558 €465 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.2.2020
  • Ročník: 07/2005-09/2008
  • Kód motora: 2AD-FHV

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitný filter pevných častíc (DPF/FAP) s keramickým sitkom vrátane katalyzátora pre vozidlo Toyota Avensis.

  • Model: Toyota Avensis 2.2 D4-D Turbo Diesel
  • Ročník: 07/2005-09/2008
  • Kód motora: 2AD-FHV
  • OE: 250510R020

 

 

Filter pevných častíc

Náhradné diely pre vozidlá Toyota. Filter pevných častíc (DPF/FAP filter) je určený na zachytávanie sadzí vo výfukovom systéme. Riadiaca jednotka vyhodnocuje údaje zo snímača tlaku (okrem toho je tam aj snímač teploty) výfukových plynov a na základe toho riadiaca jednotka zabezpečuje spaľovanie sadzí. K spaľovaniu dochádza pri konštantnej jazde pri rýchlosti cca 100 km/h.
 

Kvalitný filter pevných častíc (DPF/FAP) s keramickým sitkom pre vozidlo Toyota.

Upchatý DPF filter je nutné vymeniť a  nastaviť v riadiacej jednotke vozidla výmenu filtra. Dôležité je spustiť regeneráciu tak, aby vozidlo spoznalo, že je tam nový filterMontáž preveďte v odbornom autoservise! Na DPF filter sa vzťahuje bežná záručná doba. Záruka sa neposkytuje na bežné opotrebovanie. Moderné dieselové motory sú stavané predovšetkým na dlhšie trasy. Denné jazdenie dieselom po meste môže spôsobiť rýchle upchatie DPF filtra. Práve preto sa odporúča s dieselovým motorom jazdiť hlavne dlhšie trate tak, aby bolo umožnené vozidlu spáliť sadze vo filtri pevných častíc (DPF filter).

Nezabudnite k DPF filtru objednať aj montážnu sadu. Montážne sady obsahujú obvykle: spojovací materiál, sponu, tesnenie (vždy to závisí od konkrétného filtra). Tu vyberte správnu montážnu sadu.

Dodatočné parametre

Kategória: Avensis
Záruka: 2 roky